Hakkımızda
EGECAN DENİZCİLİK, Gemi İşletimi, Gemi Acenteliği, Gemi Alım-Satım ve Danışmanlık alanlarında faaliyet gösterenİzmir'de kurulu bir şirkettir. Ayrıca şirketimiz ISM&ISPS Kodu Yönetimi ile ilgili birçok firmaya danışmanlık hizmeti vermektedi.

Şirketimizin kuruluş amacı; Gemilerin uluslararası standartlara uygun olarak işletilmesi, gemi alım satım alanındaki tecrübesini müşterileriyle paylaşmak ve müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektir.

EGECAN DENİZCİLİK atılımlarını gerçekleştirirken almış olduğu sorumluluk ve yükün farkında olarak yeni nesillerin dünya ile tanışmaları için ve kendilerine global bir vizyon çizebilmeleri için, sektörün nedenli ehemmiyet taşıdığını bilerek bu konumda çok önemli bir örnektir.

Vizyon olarak Uluslararası Denizlerde Türk gemicisinin layık olduğu konuma gelmesini hedefleyen EGECAN DENİZCİLİK kaliteyi kendine misyon edinerek bu sektöre daha uzun yıllar hizmet etmek ve bu sektöre katılmak isteyen kaliteden, dürüstlükten ve çalışma azminden ödün vermeyen siz 'Gemi Adamı 'Adayı arkadaşlara en iyiyi sunarak yoluna, tecrübesine tecrübe katarak devam edecektir. Denizcilik sektöründe hizmet veren firmamız esasen gemilere ve denizcilik hizmet alanında istihdam edilen ve edilecek olan personelin yetiştirilmesi,belgelendirilmesi,istihdamı, alanında hizmet vermektedir .

EGECAN DENİZCİLİK ARACILIK VE DANIŞMANLIK ŞTİ
Copyright © 2013 Egecan Denizcilik | Tüm Hakları Saklıdır.